Pagalba klientams

8 45 581555

Darbo laikas
I-V: 08.00-17.00
kitu laiku galite palikti pranešimą

 

SU VIDURINE VARSTYMO AŠIMI

Stogo lango modelis 435  su vidurine varstymo ašimi. Pagamintas iš medžio arba plastiko. Jo išorinis vaizdas ir išmatavimai idealiai tinka langams su paaukštinta varstymo ašimi, todėl optimaliai tinka kombinacijose su komfortiškesniais langais. Kombinuotame variante rekomenduojame šį langą montuoti sunkiai prieinamose arba neprieinamose vietose, pavyzdžiui, aukštai montuojami langai dėl papildomo apšvietimo. Dydžiai ir medžiagos, naudojami gamyboje, suteikia galimybę optimaliai panaudoti siūlomas funkcijas ir modelio 435 privalumus. Standartinės komplektacijos 435 langas turi vienos kameros šilumą izoliuojantį stiklo paketą užpildytą argono dujomis, kurio šilumos laidumo koeficientas K=1,1 W/m2K. Toks įstiklinimas žiemą apsaugo patalpas nuo peršalimo, o vasarą - nuo perkaitimo.

Roto gaminių kataloge  langai su vidurine varstymo ašimi pažymėti skaičiumi 4.., taigi reikėtų atkreipti dėmesį į skaičius esančius po šio skaičiaus - pirmas skaičius trijų skaičių numeryje reiškia modelio numerį 4.., antras skaičius reiškia lango uždarymo taškų skaičių 43., trečias skaičius reiškia įstiklinimo būdą, pvz. 435, o raidė reiškia medžiagą, iš kurios padarytas langas: medis (H) arba PVC (K) – 435 H/K (žr. „Techniniai duomenys”)

Langas su vidurine varstymo ašimi 439K iš trijų kamerų PVC profilio nereikalauja renovacijos ir  tampa idealiu sprendimu drėgnoms patalpoms, tokioms kaip virtuvė arba vonios kambarys, įrengtiems palėpėse. O natūralių statybinių medžiagų, t.y, medžio mylėtojams,  rekomenduojame langus su vidurine varstymo ašimi - 439H. Tuomet klientas galės žavėtis nepakartojama atmosfera, puikiai įrengtoje palėpėje. Neribotas pasirinkimas!
Patobulintas langas su vidurine varstymo ašimi 43. – geriausias pasiūlymas šioje langų rinkos grupėje. Standartinė komplektacija:
Termoizoliacinis stiklo paketas (K=1,1W/m2K), du kartus lakuota mediena, impregnuota atspariu drėgmei tirpalu, nauja rankena Deco Line ir gamykloje pritvirtinta garo izoliacinė juostele.

Langai su vidurine varstymo ašimi 62.H/64.K Stogo langai su vidurine varstymo ašimi, derinami kombinacijose su 84. modelio langais. Kombinuojant stogo langus ne visi langai gali būti daugiafunkcijiniai,  6.. modelio langai turi tik būtinas funkcijas patikimai ir patogiai eksploatacijai.
Tai varčios fiksacija vėdinimo režime, padėtis plovimui ir galimybė reguliuoti varčią furnitūros pagalba. Langas pagamintas iš medienos arba plastiko, kurio išorinis vaizdas ir matmenys idealiai dera su 8.. modelio langais, to dėka galima juos optimaliai kombinuoti su 8.. modelio langais.

Šie langai buvo pagaminti, siekiant pasiūlyti rinkai kokybiškus langus už mažesnę kainą. Tai alternatyva kitiems, daug aukštesnio kainų lygio stogo langams.  Mūsų uždavinys šiuo atveju yra stiliaus ir aukščiausios kokybės lango parinkimas, atsisakant tų funkcijų, už kurias klientas nenori mokėti.
Tai dar vienas įrodymas, kad mes mastome ekonomiškai. Charakteringa ROTO pasirinkimo laisvė – be apribojimų: mediena arba PVC, priklausomai nuo kliento noro ir poreikio yra garantuota šiame stogo langų modelyje.

(tuščia)