Pagalba klientams

8 45 581555

Darbo laikas
I-V: 08.00-17.00
kitu laiku galite palikti pranešimą

 

SU PAAUKŠTINTA ATIDARYMO AŠIMI

Tai unikalus techninis sprendimas, kurį siūlo tik ROTO kompanija. Vienintelis stogo langas su pakelta daugiau negu ¾ varčios ilgio atidarymo ašimi. Šio techninio sprendimo dėka, atidarymo metu varčia nelieka patalpos viduje. Atidarę langą galite žiūrėti pro jį stovėdami pilnu ūgiu ir nebijodami susižeisti galvą. Dujiniai amortizatoriai, naudojami pakėlimo mechanizme, leidžia lengvai atidarinėti šio modelio langus.

ROTO produkcijos kataloge, langai su paaukštinta atidarymo ašimi, žymimi numeriu 7.., todėl reikia atkreipti dėmesį į skaičius, po šio skaičiaus, tokiu būdu:- pirmas skaičius triženklėje sistemoje reiškia modelio numerį 7..  – antras skaičius reiškia lango uždarymo taškų skaičių 73. – trečias skaičius – įstiklinimo tipą, pavyzdžiui, 735 – raidė reiškia medžiagą, iš kurios pagamintas langas: medis (H) arba PVC (K) – 735H/K (žiūr. „Techniniai duomenys”)
Langas su paaukštinta atidarymo ašimi iš tvirto ir atsparaus PVC - tai idealus sprendimas drėgnoms patalpoms, tokioms kaip virtuvė ar vonios kambarys, įrengtiems palėpėse. Pagal pageidavimą klientai gali pasirinkti medinius stogo langus ir džiaugtis natūralia aplinka bei jaukiai įrengta palėpe. Neribotas pasirinkimas!

Roto 735 H/K. Paaukštinta 3/4 varstymo ašis palengvina priėjimą prie lango o patogi padėtis langų plovimui, apsukus varčią apie ašį 135° didina saugumą eksplotuojant, be to, nereikia pasilenkti! Nėra pavojaus, kad varčia pati užsitrenks, nes ji yra prilaikoma dujinių amortizatorių, o visų funkcijų valdymas vykdomas Deco Line rankenos, įrengtos lango apatinėje dalyje, pagalba. Stogo langas su pakelto atidarymo ašimi gali būti iš medžio ar PVC. Jo parinkimas priklauso nuo patalpos charakterio ir vidaus interjero.

(tuščia)