Pagalba klientams

8 45 581555

Darbo laikas
I-V: 08.00-17.00
kitu laiku galite palikti pranešimą

 

Stogo liukai papildomai apšviečia palėpę, jų dėka užtikrinamas saugus ir patogus išlipimas ants stogo jo aptarnavimui.

Liukas WSA 847 H/K – saugiai evakuacijai
Liukas WSA rekomenduojamas gyvenamoms patalpoms. Pavojaus atveju aktivizuojami du dujiniai amartizatoriai, kurie atveria lango varčią 60°, tokiu būdu evakuacinio išėjimo anga tampa 1,20m. Vėdinama dviejų pakopų ventiliacinės angos pagalba arba pravėrus 25° varčią.

 

Liukas WDA 31. H/K
Komfortabilus ir labai paprastai sumontuojamas, pritaikytas visoms stogo dangoms. Skirtas stogams su 15°-85° šlaito nuolydžiu. Liuko varčia atsidaro į šoną, priklausomai nuo poreikio – į dešinę arba į kairę pusę. Konstrukcijoje pritaikytas dujinis amortizatorius iš vienos pusės padeda atidaryti varčią, o iš kitos stabiliai apsaugo ją nuo atsitiktinio užsidarymo, suteikia saugų kelią lipimui ant stogo. Nepaprastai geri techniniai ir izoliaciniai parametrai ( pvz., termoizoliacinis stiklo paketas”Klima" K=1,1 W/ m2K) leidžia naudotis liuku, tiek nešildomose tiek ir gyvenamose patalpose. Aukšta estetinė apdaila ir galimybė montuoti roletus, žaliuzes arba klostuotus roletus, leidžia, kad liukas jūsų palėpėje tarnautų kaip kokybiškas langas

Liukas WDL Lucarno 217 H/ 217 Н RAL
neįprastai naudingas pasiūlymas atitinkantis kainą. Galimybė užsakyti trijų matmenų. Liuko 217 stiklo paketo stiklai vidinis ir išorinis grūdinti. Liuko atidarymas viršutinėje dalyje labai palengvina išėjimą ant stogo, pvz., norint atlikti stogo remonto darbus arba išvalyti lietvamzdžius. Vėdinimo intensyvumą galima reguliuoti trijų pozicijų rankenos pagalba, kurią reikalui esant, norint palengvinti patekimą ant stogo, galima nuimti. Liukai Lucarno taikomi nešildomose patalpose ir stogams su 15°-65° šlaito nuolydžiu.

(tuščia)