Pagalba klientams

8 45 581555

Darbo laikas
I-V: 08.00-17.00
kitu laiku galite palikti pranešimą

 

Difuzinė plėvelė DACHOWA ENERGY Grįžti į prekių katalogą

Šiuolaikinėse Lietuvos statybose atsirado daug naujų medžiagų. Kai kurios iš jų naudojamos neteisingai arba už analogiškas medžiagas mokama žymiai brangiau. Tai įvyksta dėl netinkamos arba nepakankamos informacijos...

Prekės aprašymas

Pasirinkite:
Kaina: 0,87 € (be PVM)

Susijusios prekės:

Šiuolaikinėse Lietuvos statybose atsirado daug naujų medžiagų. Kai kurios iš jų naudojamos neteisingai arba už analogiškas medžiagas mokama žymiai brangiau. Tai įvyksta dėl netinkamos arba nepakankamos informacijos. Dažnai statybinė medžiaga turi pažymėjimą, kuriame nepaaiškinama kaip ją naudoti ir tai yra daugelio problemų priežastis. Renkantis šlaitinių stogų ir sienų plėveles, visiems investicinio proceso dalyviams svarbu išsiaiškinti plėvelių nomenklatūrą, paskirtį bei įrengimo niuansus. Galima išskirti tokias pagrindines plėvelių grupes: 

   - difuzinės plėvelės
   - antikondensacinės plėvelės                           
   - vėjo izoliacinės plėvelės
   - garo izoliacinės plėvelės

Difuzinės plėvelės apsaugo stogo konstrukciją bei apšiltinimo medžiagas nuo lietaus, sniego bei vandens lašų susidarymo po stogo danga. Esant galimiems dangos pažeidimams ir stogo dengimo metu ji papildomai apsaugo nuo vandens.

DACHOWA  3 – tai trisluoksnė, ypač laidi garui ir nelaidi vandeniui difuzinė plėvelė. Ji naudojama kaip parengiamojo dengimo sluoksnis, gali būti klojama po visomis stogo dangų rūšimis. Difuzinė plėvelė Dachova 3 išsiskiria savo universalumu – ji gali būti naudojama ir kaip izoliacija nuo vėjo, o taip pat įvairių konstrukcijų (medinių, plastikinių, metalinių) karkasinėse sienose. Ši difuzinė stogo ir sienų plėvelė ypač gerai apsaugo gyvenamųjų ir nenaudojamų pastogių bei sienų konstrukcijas. Tiek naudojant ją stogo, tiek sienų apsaugai, montavimo būdas išlieka vienodas.

 

Rodiklio pavadinimas

Charakteristikos

 Svoris (g/m2)

135

 Rulono plotis (m)

1,5

 Rulono ilgis (m)

50

 Kiekis rulone (m2)

1,5 m x 50 mb = 75

 Nutraukimo jėga tempiant, (N/5 cm) išilgai/skersai

280/140

 Vandens nepralaidumas mm H2O

>2000

 Atsparumas temperatūros poveikiui  (0C)

nuo –40 iki +120

 Garo pralaidumas (g/m2/24h/23oC)

min. 1900

 Atsparumas tiesioginiam UV/ultravioleto/veikimui

3 mėn.

(tuščia)